Předposlední zářijovou neděli se na zimním stadionu v Českém Těšíně uskutečnil již čtvrtý ročník náborové akce Pojď hrát hokej. Z důvodu poruchy chladícího zařízení se akce nemohla uskutečnit na ledové ploše a snad i proto si na zimní stadion našlo cestu pouze sedm zájemců o lední hokej. O to více se jim ale mohli naši trenéři a pomocníci z řad juniorů a dorostenců věnovat.

   
Pro děti byl nachystán náhradní program na suchu. Po registraci se děti společně s rodiči přesunuli do tělocvičny, kde na ně čekala fitness trenérka, která jim ukázala, jak se hokejista protahuje před tréninkem a formou hry je provedla rozcvičkou hokejisty. Rodiče si mezitím vyslechli krátkou a informativní prezentaci. Děti si mohly vyzkoušet hokejovou výstroj a seznámili se s tím, co všechno musí mít hokejista na sobě, než vleze na ledovou plochu.

   

Poté se děti i s rodiči přesunuli na plochu, kde si pro ně trenéři připravili šest stanovišť, na kterých si děti vyzkoušeli nejen svoji zručnost či obratnost, ale také rychlost a bojovnost. Největší radost měly děti ze střelby na branku. Na závěr si pak mohli vyzkoušet lukostřelbu pod vedením zkušeného lektora nebo si mohli nechat namalovat na obličej oblíbený obrázek.
Věříme, že se akce všem dětem líbila a brzy je přivítáme ve svých řadách!