Výsledkový servis mládeže, 12.–13. 10.

Poprvé doma! Muži v sobotu vyzvou Bohumín!

Puky pomáhají 2

so 5. 10. 2024, 2. kolo

HC Frýdek-Místek B

Zimní stadion Český Těšín, so 12. 10. 2024, 3. kolo

HC Bospor Bohumín

so 19. 10. 2024, 4. kolo

HC Uničov

so 26. 10. 2024, 5. kolo

MHK Slovan Orlová

so 2. 11. 2024, 6. kolo

HC Rožnov p.R.

Výsledkový servis mládeže, 5.–6. 10. 2024

V sobotu se na domácím ledě přestavili mladší žáci, kteří nestačili na Havířov a prohráli 1:6. Odpoledne pak v derby dokázali dorostenci porazit Karvinou 6:3. Na starší žáky čekalo o víkendu opět dvojutkání, v sobotu nestačili na venkovním ledě na Vítkovice, v neděli podlehli doma Frýdku-Místku.

Víkendový servis mládeže, 28.–29. 9. 2024

Sobota patřila na domácím stadioně našim třeťákům, kteří se utkali s Novým Jičínem a Havířovem. Ostatní kategorie čekaly v sobotu venkovní zápasy, bohužel všechny body zůstaly u soupeřů. Dorostenci nestačili na Kopřivnici, mladší žáci prohráli ve Frýdku a starší v Karviné. Jediné nedělní utkání hráli doma starší žáci, kteří nestačili na Metropolii Silesii.

Sobotní utkání s Krnovem je odloženo

První kolo Krajské ligy mužů, které jsme měli odehrát doma v sobotu, 28. 9. 2024, je na žádost hostujícího celku z Krnova odloženo. Důvodem jsou následky po nedávných ničivých povodních, které město Krnov a jeho okolí postihly. Přejeme týmu HK Krnov mnoho sil v těžkých chvílích a budeme se těšit na klání v náhradním termínu, který zatím nebyl dohodnut.

Pojď hrát hokej přivítal na desítky nových zájemců

Včera jsme na zimním stadioně uspořádali již tradiční náborovou akci Pojď hrát hokej, která přilákala mnoho mladých hokejových nadšenců. Akce je organizována Českým hokejem a nabízí dětem možnost vyzkoušet si, jaké to je stát se hokejistou.

Výsledkový servis mládeže, 20.–22. 9. 2024

První zápasy sezóny 2024/2025 máme za sebou. Dorostenci zvládli vstup do sezóny nejlépe jak mohli, v utkání s Novým Jičínem soupeře porazili 5:0, první nulu v sezóně vychytal Alex Bartoš.

Dorost v sobotu doma od 16:30

Přijďte v sobotu podpořit dorost! Netradičně odehraje své utkání už od 16:30 proti HK Karviná. Ideální čas na to, strávit odpoledne na stadioně a vytvořit našim mladým vlkům parádní kulisu! Bufet bude otevřen, vstupné zdarma.
Těšíme se na vás!

Přípravné utkání ve Frýdku-Místku

A-tým: Ve středu, 25. 9. 2024, sehrajeme přípravné utkání proti týmu Frýdek-Místek B. Utkání se odehraje v 18:00 v hale Polárka ve Frýdku-Místku.

Již v sobotu proti rezervě Frýdku-Místku!

A-tým: První přípravné utkání před sezonou sehrajeme už tuto sobotu, 21. 9. 2024, proti celku Frýdek-Místek B. Utkání začíná v 18:00.

Matyáš Nogol se zúčastní výběru U15

Ve středu 11. 9. 2024 se na zimním stadioně v Kopřivnici uskuteční výběr VTM U14. Hráči z Moravskoslezského kraje budou rozděleni do čtyř týmů a postupně se proti sobě utkají na Turnaji Bauer Cup.

Dominika Malická míří do Finska

Dominika Malicka, která hrála tři sezóny za dorost v našem klubu, se rozhodla vyzkoušet zahraniční angažmá. Českotěšínská rodačka nyní míří do nejvyšší finské ženské hokejové ligy, kde bude hrát za tým RoKi Naiset. Soutěž začíná již příští víkend.
Přejeme Dominice hodně štěstí a úspěchů v nové kapitole její kariéry!