Hokejový klub HC Oceláři Třinec organizuje pro mladé hokejisty narozené v letech 2004 – 2009 první ročník JARNÍ LIGY MLÁDEŽE, která je určená pro všechny děti z Moravskoslezského kraje, Slovenska a Polska.

V termínu 10.5 – 16.6.2019 chlapci a dívky odehrají celkem 8 utkání v moderním prostředí mini WERK ARÉNY. Hráči odehrají 1 až 2 zápasy týdně, které se uskuteční vždy v odpoledních hodinách od pátku do neděle. Cílem projektu je umožnění dětem odehrát hokejová utkání v přátelské atmosféře pod dohledem profesionálních trenérů a rozhodčích. Děti navíc se dostanou do nového kolektivu, najdou si nové kamarády a získají nové poznatky od trenérů.

Jarní liga mládeže byla inspirována systémem kanadsko-amerického mládežnického hokeje, kde podobné projekty fungují již více než 40 let.

Registrovat do soutěže prostřednictvím webových stránek www.jarniligamladeze.cz.