Jeden z nejpopulárnějších sportů v České republice se opět začíná hlásit o slovo a první velká akce, jejímž hostitelem bude WERK ARENA, se pod Javorovým uskuteční už v sobotu 27. a neděli 28. června.

„Je pro nás obrovská čest, že NHL Global Fan Tour letos dorazí právě do Třince. Zatím jsme jediným evropským městem, kde se letos akce uskuteční, a myslím, že se všichni hokejoví fanoušci mají na co těšit. Pro děti by to mohlo být krásné zakončení školního roku,“ uvedl k chystané akci sportovní ředitel třineckého klubu Jan Peterek.

Už brzy ze Severní Ameriky do Třince dorazí kamiony plné hokejových aktivit a na ploše WERK ARENY si o víkendu budete moci otestovat rychlost a přesnost své střelby nebo práci s holí na Super Dekeru a na dálku porovnat své výkony s hvězdami NHL. Po dlouhé době se ve WERK ARENĚ bude hrát také hokej, ačkoli na ten reálný si ještě budeme muset pár týdnů počkat. Vybudováno bude nafukovací hřiště pro zápasy bez bruslí a chybět nebude ani koutek s PlayStationem a hrou NHL 2020 pro měření sil v esportovém prostředí nebo Stiga hokej.

Hokejové oslavy pod Javorovým si nenechají ujít ani současní a bývalí čeští hráči. Potkat v třinecké aréně budete moci například olympijského vítěze z Nagana a dvojnásobného mistra světa Davida Moravce nebo třinecké rodáky Lukáše Jaška s Rostislavem Maroszem. A WERK ARENU navštíví také Petr Kalus, který do zámořské NHL nakoukl v dresu Bostonu Bruins. Kompletní seznam hostů i času jejich autogramiád zveřejníme na sociálních sítích klubu v nejbližších dnech.

autogramiády a besedy

Na své si přijdou i rodiče mladých hráčů. Jak už jsme zmiňovali v textu výše, kromě hokejové zábavy máme připraveny také besedy se zajímavými hosty. Co prozradí o výchově úspěšných útočníků Ondřeje Paláta a Marka Daňa jejich otcové Pavel Palát s Josefem Daněm? Jak probíhá letní příprava českých hráčů z NHL pod taktovkou Radima Poláška? A podrobněji se podíváme také na zvládání nervozity, rozvoj sebedůvěry nebo zlepšení výkonnostní konzistence se sportovním psychologem Václavem Petrášem. Podobně jako u autogramiád zveřejníme čas jednotlivých besed v nejbližších dnech.

Vstup na celou akci je zdarma.

Pozor na bezpečností opatření –
https://hcocelari.cz/clanek.asp?id=Informace-pro-navstevniky-vikendove-akce-6434

Plán aktivit ve Werk areně