Svoje první krůčky na ledě si díky tradiční akci Týden hokeje dorazilo na zimní stadion v Českém Těšíně vyzkoušet třicet pět dětí.

Po registraci, u které na děti čekaly malé dárky, byly v doprovodu našich hráčů dovedeny do tělocvičny. Děti si užily půlhodinku plnou her a zábavy, rodiče si mezitím vyslechli prezentaci o klubu a načerpali základní informace o hokeji. Poté už se všechny děti přesunuly na ledovou plochu. Trénink začal společnou rozcvičkou, aby si děti osahaly led a nebály se stát na bruslích, poté pro ně bylo připraveno pět stanovišť (střelba na bránu, hod na koš, opičí dráha) a pro ty nejmenší hrazdičky, aby si svoje první krůčky užili bez pádů a slziček. Stadionem se otřásal smích a radost z prvních vstřelených gólů byla vidět na obličejích všech zúčastněných.