Pojď hrát hokej!

Pokud chcete mít doma hokejistu či hokejistku, nebo se spokojíte s tím, že Vaši ratolest naučíme bruslit, dostavte se V kterýkoliv pracovní den v 16 hodin na zimní stadion v Českém Těšíně. Tam kontaktujte kteréhokoliv trenéra. Od něj se dovíte další podrobnosti.

Hokej je nejrychlejší kolektivní hra na světě. Celkem hokej hraje po celé planetě více jak 2 milióny chlapců a dívek. Hra je založena na týmové spolupráci, disciplíně a rychlosti. Jakmile hráč vstoupí poprvé na led, začne se učit dovednosti a bude ho to bavit. Hokej je nádherná hra na dívání, ale ještě lepší je hokej hrát. Český svaz ledního hokeje vás vítá ve světě ledního hokeje.

Více zajímavých informací na http://www.pojdhrathokej.cz

Proč začít hrát hokej? Důvodů je mnoho. Naučíme děti bruslit, získají sílu, vytrvalost, rychlost, dochází ke zlepšení koordinace. Děti si zvýší sebevědomí, naučí se soupeřit a osvojí si pravidla fair play. Naučí se zvládat i mnoho dalších sportovních aktivit jako je běh, skákání, speciální obratnost či plavání. Nejdůležitější je však zábava, kterou hokej poskytuje